Masarykova 634, 769 01 Holešov 777 230 202 hanachytilkova@seznam.cz

Aktivní odpočinek

PAINTBALL CITY HOLEŠOV

Přijďte si zahrát paintball na největší paintballové hřiště ve Zlínském kraji. Hřiště se nachází v obci Žopy nedaleko Holešova. Těšit se můžete na military hřiště ve stylu Counter Strike i sportovní nafukovací paintballové hřiště. Zázemí pro hráče s grilem a občerstvením. U hřiště je rozlehlé parkoviště.

Provozní doba: po-ne 8:00 – 21:00

www.paintball-city.cz

RANČ U TUFFA

Pokud máte rádi koně, tak tento ranč v Dobroticích stojí za Vaši návštěvu. Nachází se v prostředí Hostýnských vrchů a rozprostírají se zde krásné louky a kopce. Ranč nabízí vyjížďky na koních, výuku jízdy a pro menší také jízdu na ponících.

Provozní doba:út-ne 8:00 - 12:00 14:00 - 20:00

www.rancutuffa.cz

SPORT CENTRUM HOLEŠOV

Sport centrum v Holešově nabízí: posilovna, squash, sportcycling, sauna, solárium, SPA profi, aerobic, plavecký bazén s tobogánem, dětský bazén

www.sport-centrum.info

MINIGOLF HOLEŠOV

V Holešově je otevřeno i minigolfové hřiště, které se nachází v blízkosti centra města. Nejen, že si zde můžete zahrát minigolf, ale také posedět na zahrádce s občerstvením. Pro děti je v areálu dětské hřiště.

Vstupné: jednotné - 40 Kč

Provozní doba: červenec, srpen
po-ne 12:00 – 19:00

www.mgcholesov.cz

Zámecké koupaliště v Holešově

Koupaliště je citlivě zasazeno do zámecké obory. Díky množství listnatých stromů nabízí i v ty nejparnější dny možnost polehávání jak na sluníčku, tak i ve stínu. K velkému bazénu o rozměrech 50x20 metrů a hloubce od 105 cm do 160 cm patří dvě skluzavky. Za tímto bazénem se nachází dětský bazének s max. hloubkou 60cm. Pro děti je zde navíc mini dětský koutek, hned vedle bufetu a ve stínu stromů...

www.koupaliste-holesov.uvadi.cz

Vytvořeno v systému shopadmin® 2021 - 2022